Business Relationship Executive

Locație
Bucuresti

Candidatul ideal

  •  Entuziast, proactiv și diplomat;
  •  Comunicativ și punctual;
  •  Deschis la deplasări și organizat;
  •  Orientat către rezultate și capabil să își asume riscuri calculate;
  •  Dornic să se autodepășească;
  •  Conștient de impactul personal asupra celorlalți;
  •  Om de echipă, dispus să își depășească aria de responsabilitate și deschis să împărtășească experiențe și bune practici;
  •  Deschis la schimbare, cu înclinații anteprenoriale, inovativ și adaptabil;
  •  Conectat cu evoluția mediului social, politic şi economic.

Descrierea jobului

  • Experiență în domeniul vânzărilor de minim 3 ani
  • Experiență în piața B2B;
  • Networking solid în toate mediile de business;
  • Experiență în utilizarea tehnicilor de cross-selling și vânzare consultativă;
  • Abilități comerciale și analitice;
  • Gândire strategică și atenție la impact;
  • Abilități de prezentare;
  • Excelent orator;
  • Dispus să iși depășească aria de responsabilități;
  • Deschis să împărtășească bunele practici;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Disponibil pentru deplasari în țară;
  • Cunoștințe limba engleză - minim mediu;
  • Cunoștințe Microsoft Word, Excel și Power Point;
  • Cunoștințe tehnice;
  • Carnet de conducere;
  • Experiență în zona de insolvență/ restructurare constituie un avantaj;
  • Experiență în gestionarea activelor mari constituie un avantaj;
  • Networking în mediul financiar/ bancar constituie un avantaj.

Flowers

test